table of contents
SSSD(8) | Сторінки підручника SSSD | SSSD(8) |
NAME¶
sssd - Фонова служба безпеки системи
SYNOPSIS¶
sssd [параметри]
ОПИС¶
У SSSD передбачено набір фонових служб для керування доступом до віддалених каталогів та механізмами розпізнавання. SSSD надає операційній системі інтерфейси NSS і PAM, а також систему придатних для під’єднання модулів для встановлення з’єднання з декількома різними джерелами даних щодо облікових записів та інтерфейс D-Bus. SSSD також є основою для систем перевірки клієнтських систем та служб обслуговування правил доступу для проєктів, подібних до FreeIPA. SSSD надає стійкішу базу даних для збереження записів локальних користувачів, а також додаткових даних щодо користувачів.
ПАРАМЕТРИ¶
-d,--debug-level РІВЕНЬ
Будь ласка, зауважте, що кожна служба SSSD веде журнал у власному файлі. Також зауважте, що вмикання “debug_level” у розділі “[sssd]” вмикає діагностику лише для самого процесу sssd, а не для процесів відповідача чи надавача даних. Для отримання діагностичних повідомлень слід додати параметр «debug_level» до усіх розділів, для яких слід створювати журнал діагностичних повідомлень.
Окрім зміни рівня ведення журналу у файлі налаштувань за допомогою параметра «debug_level», який не змінюється під час роботи, але зміна якого потребує перезапуску SSSD, можна змінити режим діагностики без перезапуску за допомогою програми sss_debuglevel(8).
Рівні діагностики, передбачені у поточній версії:
0, 0x0010: критичні помилки з аварійним завершенням роботи. Всі помилки, які не дають SSSD змоги розпочати або продовжувати роботу.
1, 0x0020: критичні помилки. Помилки, які не призводять до аварійного завершення роботи SSSD, але означають, що одна з основних можливостей не працює належним чином.
2, 0x0040: серйозні помилки. Повідомлення про такі помилки означають, що не вдалося виконати певний запит або дію.
3, 0x0080: незначні помилки. Це помилки які можуть призвести до помилок під час виконання дій.
4, 0x0100: параметри налаштування.
5, 0x0200: дані функцій.
6, 0x0400: повідомлення трасування для функцій дій.
7, 0x1000: повідомлення трасування для функцій внутрішнього трасування.
8, 0x2000: вміст внутрішніх змінних функцій, який може бути цікавим.
9, 0x4000: дані трасування найнижчого рівня.
9, 0x20000: швидкодія і статистичні дані; будь ласка, зауважте, що через спосіб, у яких програма обробляє запити на внутрішньому рівні записаний до журналу час виконання запиту може бути довшим за справжній.
10, 0x10000: ще докладніші дані трасування libldb низького рівня. Навряд чи коли знадобляться.
Щоб до журналу було записано дані потрібних бітових масок рівнів діагностики, просто додайте відповідні числа, як це показано у наведених нижче прикладах:
Example: щоб до журналу було записано дані щодо критичних помилок з аварійним завершенням роботи, критичних помилок, серйозних помилок та дані функцій, скористайтеся рівнем діагностики 0x0270.
Приклад: щоб до журналу було записано критичні помилки з аварійним завершенням роботи, параметри налаштування, дані функцій та повідомлення трасування для функцій внутрішнього керування, скористайтеся рівнем 0x1310.
Зауваження: формат бітових масок для рівнів діагностики впроваджено у версії 1.7.0.
Типове значення: 0x0070 (тобто фатальні, критичні та серйозні помилки; відповідає встановленню значення 2 у десятковому записі)
--debug-timestamps=режим
0: вимкнути часову позначку у діагностичних повідомленнях
Типове значення: 1
--debug-microseconds=режим
0: вимкнути додавання мікросекунд до часової позначки
Типове значення: 0
--logger=значення
stderr: переспрямувати діагностичні повідомлення до стандартного виведення помилок.
files: переспрямувати діагностичні повідомлення до файлів журналу. Типово файли журналів зберігаються у /var/log/sssd, передбачено також окремий журнал для кожної служби і домену SSSD.
journald: переспрямувати діагностичні повідомлення до systemd-journald
Типове значення: не встановлено (резервною буде journald, якщо вона доступна, інакше буде використано stderr)
-D,--daemon
-i,--interactive
-c,--config
-g,--genconf
-s,--genconf-section
-?,--help
--version
Сигнали¶
SIGTERM/SIGINT
SIGHUP
SIGUSR1
SIGUSR2
ЗАУВАЖЕННЯ¶
Якщо для змінної середовища SSS_NSS_USE_MEMCACHE встановлено значення «NO», клієнтські програми не використовуватимуть fast у кеші у пам’яті.
ТАКОЖ ПЕРЕГЛЯНЬТЕ¶
sssd(8), sssd.conf(5), sssd-ldap(5), sssd-ldap-attributes(5), sssd-krb5(5), sssd-simple(5), sssd-ipa(5), sssd-ad(5), sssd-files(5), sssd-sudo(5), sssd-session-recording(5), sss_cache(8), sss_debuglevel(8), sss_obfuscate(8), sss_seed(8), sssd_krb5_locator_plugin(8), sss_ssh_authorizedkeys(8), sss_ssh_knownhostsproxy(8), sssd-ifp(5), pam_sss(8). sss_rpcidmapd(5) sssd-systemtap(5)
AUTHORS¶
Основна гілка розробки SSSD — https://pagure.io/SSSD/sssd/
05/24/2024 | SSSD |